SERTİM TEKSTİL

PLANLAMA

Doğru üretimin, mükemmel hizmetin, yüksek kalite ve hızın öncelikle doğru planlamadan geçtiğinin farkında olan tüm ekip ve iş ortaklarımız için öncelik, taleplere uygun planlama ve organizasyon yapabilmektir.

Sürekli olarak gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, bu yenilikleri bünyesinde hızla adapte eden Sertim Tekstil, planlamasını da bu yönde sürekli olarak iyileştirmektedir.

MODELHANE

Tecrübesini ve tasarım gücünü bünyesindeki uzman personeliyle birleştiren firmamız, üretimin en önemli başlangıç noktası olan firma modelhanesinde hatasız olarak gerekli işlemler yapılmakta ve yüksek kaliteli üretim için gerekli alt yapı oluşturulmaktadır.

LABORATUVAR

Yüksek kalitede ürün için gerekli olan yüksek standartlara sahip malzemelerin kalite kontrolü, firma bünyemizde bulunan kendi laboratuvarımızda uzman bir ekip tarafından yapılmakta ve bu sayede kalite standartlarımız daima üst seviyede tutulmaktadır.

KESİM

Birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımızda kesim hattı bulunmakta ve bunları aynı kalite standartlarında tutmaktayız. Bunlara ilave olarak, çok yüksek hassasiyet ve ileri teknoloji gerektiren kesim işlemlerini kendi fabrikalarımızda bulunan kesim makinelerinde yapılmakta ve en üst düzeyde kalite ve kusursuz ürünler üretilmesi sağlanmaktadır.

DİKİM

Üretimin birleştirme aşaması olan dikimde kusursuzluğu yakalamak için, daima doğru otomasyonun oluşturulması sağlanmaktadır. Bu anlamda AR-GE faaliyetlerine, yüksek teknolojiye sahip makinalara, kaliteli ve verimli üretim sistemleri kurmaya öncelik verilmektedir. Bunu sadece kendi fabrikalarımızda değil, stratejik iş ortaklıkları kurmuş olduğumuz tüm tesislerde oluşturmakta ve bu gelişime öncülük etmekteyiz.

KALİTE

Kendi bünyesinde kurmuş olduğu kalite kontrol yönetim sistemleri ile kalite denetleme sürecine kumaş ve aksesuar aşamalarından başlayarak, müşteri talep ve beklentilerine uygun üretim yapılmasını garanti altına almaktadır.

PAKETLEME

Hem askılı, hem de kolili ürünler, uluslararası taşımacılık normlarına uygun şekilde paketlemeleri ve son kontrolleri yapılarak ilgili lojistik birimine teslim edilir ve güvenle yüklenerek gideceği yere teslim edilmek üzere yola çıkar.

 YUKARI